IV Liga Shooto

27 września 2008 w Sochaczewie odbyła się czwarta edycja polskiej Ligi Shooto. Nasi zawodnicy przywieźli 5 medali!

Wyniki:

Klasa C (turniej)

Juniorzy – 38 zawodników

-60 kg
1. Sebastian Romanowski (Berserkers Team Szczecin)
2. Filip Szustecki (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Jakub Gajewski (Radomski Klub Taekwondo)
3. Mateusz Szymański (Linke Gold team Piła)
startowało 4 zawodników

– 65 kg
1. Piotr Olszynka (Silesian Cage Club Katowice)
2. Karol Zieliński (MMA Team Ełk)
3. Maciej Sieradzki (Adrenalina Fight Częstochowa)
3. Piotr Małek (Strefa Walki Konin)
startowało 4 zawodników

-70 kg
1. Adam Ugorski (Bjj Konin)
2. Tomasz Stefaniak (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Grzegorz Kuciński (OSS Sochaczew)
3. Adrian Trzcinka (Shi-Kon Łódź)
startowało 10 zawodników

-76 kg
1. Mateusz Zawadzki (MMA Team Ełk)
1. Mateusz Łukasiewicz (MMA Team Ełk)
3. Mateusz Krukowski (Gracie Barra Łódź)
3. Piotr Wysocki (MMA Siedlce)
startowało 10 zawodników

-83 kg
1. Adam Okniński (Sityodtong Gdynia)
2. Tobiasz Kudra (Gracie Barra Łódź)
3. Oskar Piechota (Sityodtong Gdynia)
3. Bartłomiej Skóra (Zamość)
startowało 10 zawodników

Seniorzy – 73 zawodników

-65 kg
1. Mateusz Samborski (OSS Sochaczew)
2. Leszek Kulig (Radomski Klub Taekwondo)
3. Karol Korycki (Radomski Klub Taekwondo)
3. Mateusz Klich (Radomski Klub Taekwondo)
startowało 7 zawodników

-70 kg
1. Marcin Pionke (Akademia Sarmatia Gdańsk)
2. Mariusz Pioskowik (Silesian Cage Club)
3. Kamil Korycki (Radomski Klub Taekwondo)
3. Daniel Majewski (Radomski Klub Taekwondo)
startowało 16 zawodników

-76 kg
1. Łukasz Kopera (United Gym Aleksandrów Łódzki)
2. Tomasz Unger (Akademia Sarmatia Gdańsk)
3. Piotr Chuchla (MMA Warszawa)
3. Artur Strzelczyk (Skierniewicki Klub Karate)
startowało 16 zawodników

-83 kg
1. Tomasz Narkun (Berserkers Team Stargard Szczeciński)
2. Adam Zając (Gracie Barra Łódź)
3. Jan Stępień Lutadores Opole
3. Daniel Serafin (Radomski Klub Taekwondo)
startowało 16 zawodników

-91 kg
1. Adam Kowalski (Arrachion MMA Olsztyn)
2. Damian Malesa (Berserkers Team Olsztyn)
3. Robert Szymański (Gracie Barra Łódź)
3. Jarosław Koszko (Akademia Sarmatia Gdańsk)
startowało 14 zawodników

-100 kg
1. Michał Pakuła (Gracie Barra Łódź)
2. Tomasz Dobiński (United Gym Aleksandrów Łódzki)
3. Sebastian Hercuń (Radomski Klub Taekwondo)
3. Adam Pacyna (Lutadores Namysłów)
startowało 4 zawodników

Klasa B (pojedyńcze walki, zwycięzca na pierwszym miejscu) – 12 zawodników

-76 kg
Jordan Błoch (Shi-Kon łódź) vs Ireneusz Mila (Strefa WalkiKonin)
Marek Chwalibogowski (Shidokan Emers Team Katowice) vs Tomasz Romanowski (Berserkers Team Stargard Szczeciński)
Krzysztof Adaszak (Arrachion MMA Olsztyn) vs Piotr Kurowski (Copacabana Warszawa)
Paweł Werszynin (United Gym Aleksandrów Łódzki) vs Piotr Kurowski (Copacabana Warszawa)

-83 kg
Mateusz Głuch (Radomski Klub Taekwondo) vs Robert Radomski (Silesian Cage Club)

– 100 kg
Marcin Elsner (Radomski Klub Taekwondo) vs Łukasz Porębski (Arrachion MMA Olsztyn)
Tomasz Janiszewsk (Alliance Warszawa)i vs Marcin Elsner (Radomski Klub Taekwondo)

Startowało 123 zawodników.

Gratulacje!!!

Reklamy

  • Gracie Barra Polska Team Draculino

    Gracie Barra Polska Team Draculino
  • Szkoły Gracie Barra Polska Team Draculino

    Gracie Barra Poznań
  • Gracie Barra Tychy
  • Gracie Barra Toruń
  • Gracie Barra Bielsko Biała
  • Patronaci

    Gracie Barra
  • Gracie Barra Houston
  • Kategorie

  • Akceptujemy karty

  • Partnerzy

  • Sklepy

  • Suplementy